قیمت رزین پلی استر ترموست صنعتی

رزین پلی استر ترموست ، رزین نوع های مختلفی را دارا می باشد که یکی از انواع آن ها رزین پلی استر ترموست می باشد ، از این نوع رزین بیشتر برای ساخت سنگ های مصنوعی و و مجسمه سازیو صنعت های دریای و روکش و دیگر موردهای از این قبیل استفاده می گردد .

قیمت رزین پلی استر ترموست صنعتی

کاربرد رزین پلی استر ترموست در صنایع

کاربرد رزین پلی استر ترموست در صنایع

رزین پلی استر در کار های صنعتی ، ساخت مجسمه های گوناگون ، و تولید سنگ هی مصنوعی به کار رفته می شود .

رزین های پلی استر رنگ شفافی را دارا می باشند . که رنگ آن ها تقریباً به رنگ زردی تمایل دارد .این نوع از رزین ها در صنعت های مختلفی استفاده می ‌شوند و خود نیز دارای نوع ها ی متفاوت و گوناگونی نیز می باشد این نوع رزین در برابر نور آفتاب تغییر رنگ نمی دهد

وقتی که رزین پلی استر وقتی با ماده مخصوصش ترکیب می شود بعد از یک زمانی مشخص درجهوحرارت این ترکیب بالا تر می رود و سپس این ترکیب حالت ژله ای پیدا می ‌کند و پس از آن بعد از گذشت مدت زمانی مشخص ایت ترکیب محکم و سفت می‌ شود و تخلخل آن از بین می رود و وقتی که این ترکیب رزین محکم و سخت شد دیگر نمی توان آن را به حالت مایع اولیه در آورد .

رزین پلی استر در مصرف های گوناگون و مختلفی از جمله برای کف پوش اتاق یا مجسمه سازی یا در تهیه سنگ های مصنوعی و در زیبایی خانه ساخت وسیله های تزیینی و در سرعت های مختلف دیگر ، استفاده می ‌گردد .

یکی دیگه از نوع های رزین رزین وینیل استر می باشد که این رزین نسبت به رزین پلی استر ویسکوزیته پایین تری را دارا می باشد . در واقع نوع ماده ای که در ساخت رزین به کار رفته است مقاومت شیمیایی و مقاومت مکانیکی و همچنین پایداری آن و مقاومت آن رزین را در برابر حرارت تعیین می نماید .

رزینهای وینیل استر در ساخت پوشش سازه های فولادی و بتنی مقاوم در برابر ماده های شیمیایی و همچنین محیط های خورنده مثل محیط های اسیدی کاربرد دارا می باشد برای همین برای مخازن مواد شیمیایی مخزن های ذخیره آب مخزن های نگهداری مواد اسیدی استفاده می گردد از دیگر کاربرد های رزین وینیل استر می ‌توان به پوشش تجهیزاتی که در دمای بالا فعالیت دارند و تقویت چاه های آب و پوشش بتن مخزن های سوخت و ساخت فایبرگلاس و کانال ها و لوله کشی ها و در تجهیزات برق ، تجهیزات الکتریکی ای مثل تلویزیون و همچنین در ساخت پوشش سازه های فولادی نیز کاربرد دارا می باشد .

اما زمان بستن پلی استر چه مقدار زمانی است و چه مقدار طول میکشد تا این نوع از رزین خشک و محکم بشود ؟ زمان بستن پلی استر به مقدار شتابدهنده و مقدار هاردنر ای که با آن ترکیب شده و همچنین دمای محیط بستگی دارد و زمان بستن و محکم شدن پلی استر شفاف نسبت به زمان محکم شدن پلی استر غیر شفاف بیشتر است .

بازار خرید رزین پلی استر ترموست صادراتی

بازار خرید رزین پلی استر ترموست صادراتی

قیمت رزین پلی استر ترموست صنعتی ، خرید رزین پلی استر ، رزین ترموست صادراتی ، بازار خرید پلی استر ترموست صادراتی ،

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما