عرضه رزین سنگ مصنوعی به بازار

رزین سنگ مصنوعی، از جمله محصولاتی به شمار می رود که در ساختمان سازی امروزی کاربرد زیادی دارد. این نوع از محصول را امروزه با استفاده از مواد شیمیایی مختلفی تولید می نمایند. عمدتاً برای زیباسازی و همین طور عایق بهتر سازه های گوناگون، از این رزین کار می گیرند. باید گفت، در بازار می توان آن را به اشکال مختلفی به دست آورد. تولیدی ها این گونه از ماده را نه تنها در داخل کشور، بلکه به بیرون از مرزها نیز ارسال می کنند که استقبال خوبی نیز از آن صورت گرفته است. عرضه رزین سنگ مصنوعی به بازار

قیمت هر بشکه رزین سنگ مصنوعی

قیمت هر بشکه رزین سنگ مصنوعی

یکی از مصالح ساختمانی که از آن می توان برای براق نگه داشتن و همچنین ضد آب و حرات کردن یک سازه استفاده کرد، رزین سنگ است که به علت ساخته شدن آن همراه با مواد شیمیایی مختلف، به مصنوعی مشهور می باشد. این گونه از محصول را عمدتاً به شکل بشکه ای عرضه می دارند و بسته بندی های آن وزن ها متفاوتی دارد. 

از طرفی، هر بشکه رزین سنگ مصنوعی، از خود قیمت خاصی را دارا می باشد. برای این که تازه ترین نرخ این مایع را به دست آورید، خوب است که سری به بازارها گوناگون بزنید. این گونه خواهید توانست که قیمت جدید را به دست آورده و بر اساس آن نوع از رزینی را که می خواهید، تهیه کنید و در اموری که نیاز دارید، به مصرف رسانید. 

در هر صورت، باید گفت که نرخ های چنین کالاهایی را عمدتاً شرکت های تولید کننده بر اساس کیفیت تعیین قیمت می کنند. این مدل از مایع شیمیایی هم به همین ترتیب است و هر چه از کیفیت بالایی برخوردار باشد، بهتر به فروش می رود و طبعاً دارای نرخ های بیشتر هم خواهد بود. مسئله بعدی بسته بندی آن است. 

نوع خرید و فروش هم روی نرخ ها تأثیری مستقیمی می گذارد. شما اگر به شکل کلی اقدام به خرید کالا بنمایید، ارزان تر خواهید توانست که آن را خریداری نمایید. 

در کل، رزین سنگ مصنوعی، یک مایعی با رنگ قهوه ای تیره است. به این محصول براق کننده سنگ هم می گویند که به دلیل خاصیت درخشندگی پس از استفاده از آن می باشد. آن را می توان به شکل آماده به مصرف از بازار تهیه کرد که تنها نیاز به یک قلمو و یا وسیله پستولت کم فشار دارد تا در روی سطوح اعمال گردد. 

این محصول، مایعی شفاف می باشد که بر پایه کوپلیمرهای اکریلیک ساخته می شوند. این ماده، حفاظت کننده بسیار خوبی برای ساختمان ها به ویژه نمای آنان است. 

روش مصرف رزین سنگ مصنوعی قبل از بتن

رزین سنگ مصنوعی روش مصرف آن قبل از بتن ریزی به شیوه های گوناگونی انجام می پذیرد. البته برای استفاده از این محصول نیز باید مواردی از جمله شرایط آب و هوایی را در نظر داشت. برخی برای این که بتوانند از آن بهتر استفاده نمایند، پیش از این که بتن ریزی را آغاز بنمایند، این مایع را با بتن مخلوط کرده و سپس آن را به کار می گیرند. 

برای این که کار همزنی بهتر انجام شود، آن را دست کم سه دقیقه می گذارند تا خوب مخلوط گردد. از سوی دیگر، آن را با آب نیز مخلوط می کنند و پعد از آن، به مرور و کم کم با بتن مخلوط می نمایند. این گونه می شود که می توان از آن در سطوح گوناگونی کار گرفت. البته روش های دیگری هم جهت مصرف این رزین های شفاف وجود دارد. 

همان طور که پیش از این گفتیم، می شود با قلم مو و یا وسیله پیستولت آن را روی سطوح مختلفی پاشید. این کار نیز نیاز به دقت بالایی دارد. البته برای این که بتوان از این مرحله به خوبی عبور نمود، بهتر است که دو لایه از آن را به گونه پی هم استفاده نمایید. 

روی هم رفته، رزین سنگ مصنوعی را نیز روش های استفاده خاص خود را برای این که بتوان نتیجه بهتری گرفت، دارد. این گونه از مایع، در حال حاضر کاربرد زیادی پیدا کرده است. 

استفاده رزین برای تولید موزاییک های با ضخامت کمتر

استفاده رزین برای تولید موزاییک های با ضخامت کمتر

موارد استفاده از رزین سنگ مصنوعی گوناگونی است. عمدتاً از آن برای براق کردن سطوح مختلفی به خصوص نمای ساختمان استفاده می نمایند. این محصول همین طور یک عایق بسیار عالی به شمار می رود که باعث می گردد به هیچ عنوان آب به ساختمان رسوخ نکند تا آسیب های جدی ای به یک سازه برساند. 

اما این رزین، کاربردهای دیگری هم دارد که در این بخش به برخی از آنان اشاره می کنیم و می گوییم که چرا بایستی از این محصول کار گرفت: 

 • استفاده جهت بالا بردن مقاومت ضخامت موزاییک با رزین سنگ 
 • ساخت سنگ های مصنوعی 
 • تولید بتن های پیش ساخته 
 • مقاومت بیشتر در ساخت سیمان پلاست 
 • بالا بردن مقاومت کفپوش ها 
 • و سایر موارد دیگر 

روی هم رفته، استفاده رزین برای تولید موزاییک های با ضخامت کمتر می تواند باعث گردد تا این محصول، عمر طولانی تر پیدا کند و در همین حال، عمل کرد بهتری داشته باشد. در کل، این نوع از مایع شیمیایی و بسیار کاربردی، مزایای متفاوتی دارد که در بخش های بعدی به آن ها بیشتر خواهیم پرداخت. 

مواد اولیه تولید رزین سنگ مصنوعی

شرکت هایی که در زمینه ساخت انواع مایع های شیمیایی مخصوص ساختمان ها فعالیت می نمایند، محصولات شان را از متریال متفاوتی تولید کرده که همین مسئله باعث می گردد تا ما شاهد یک محصول خوب و یا نا مرغوب در بازار باشیم. آن چه در این حوزه مهم است، این می باشد که محصول به خوبی مخلوط شده و توازن متریال حفظ شود. 

اما در زمینه مواد اولیه تولید رزین سنگ های مصنوعی باید گفت که آن را بر اساس کوپلیمرها آکریلیک تولید می نمایند که همین مسئله باعث می شود کارایی بالایی داشته باشد. اما برای کارکرد بهتر این محصول به ویژه در هنگام خشک شدن در فصول سرما، از نانو زود سخت شونده استفاده می شود که کارکرد آن را بهتر کرده است. 

در کل، اگر می خواهید که یک محصول خوب را به دست آورید، در گام نخست نیاز است که به نوع مواد اولیه آن توجه داشته باشید. از طرف دیگر، راه هایی نیز جهت تشخیص خوب و بی کیفیت بودن آن هم وجود دارد که می توان به در صد مواد جامد پایه پلی کربوکسبلات اشاره کرد که باید بالا باشد. 

رنگ آن بایستی نه خیلی تیره و نه هم روشن باشد. این محصول باید غلظت بالایی را داشته و همین طور درصد مصرف آن پایین باشد. همین طور مسئله مهم این است که روی سنگ، تأثیر منفی نگذارد. بهترین متریالی که جهت ساخت چنین مایعاتی به کار برده می شوند، باعث می گردند تا این گونه یک محصول خوب تولید گردد. 

روی هم رفته، هر چه یک مواد اولیه تولید، خوب و مرغوب باشد، نوع رزین هم از سطح بالای کیفی برخوردار می شود و به این شکل با خیالی راحت از آن کار می گیرند. 

صادرات رزین سنگ مصنوعی به کشورهای خارجی

صادرات رزین سنگ مصنوعی به کشورهای خارجیدر زمینه صادرات رزین سنگ مصنوعی به کشورهای خارجی باید گفت که اغلب این خود تولیدی ها هستند که این کار را انجام می دهند. آن ها با در نظر داشت نکات مختلفی، این محصولات را به ممالک متفاوتی ارسال می دارند که اغلب هم کشورهای منطقه می باشد و به دلیل مزایای زیادی استفاده از آن، استقبال خوبی هم صورت گرفته است. 

در کل، صادر کننده برای این که بتواند کالای خود را به بهترین وجه ممکن در بازار خارجی به فروش رساند، آن را با بالاترین کیفیت تهیه می کند. این گونه می شود که قادر است مشتریان متعددی را یافته و همین طور به عرضه آن با سود بالاتر مشغول شود. البته این مسئله تنها نیست و عوامل دیگری را نیز باید در نظر داشته باشد. 

برای مثال، بررسی بازارها یکی از این موارد می باشد. برای نمونه، شرایط اقلیمی را در نظر بگیرند و این که برای چه کشورهایی می تواند مفید باشد؟ از سویی به این مسئله فکر کنند که چگونه می توانند آن را با نرخ های مناسبی عرضه بدارند. با همه این ها، آن چه که می تواند به فروش خوب یک محصول کمک کند، در نظر داشت استاندردها است. 

بدون در نظر داشت این موارد، سخت بتوان که آن را در بازاری عرضه کرد و از سوی دیگر، سود خوبی نیز کمایی نمود. برای این منظور است که امروزه شرکت های بزرگ سازنده، آزمایشگاه های ویژه ای دارند و پس از این که رزین سنگ مصنوعی را ساختند، آن را از نظر کیفی در این لابرتوارها مورد سنجش قرار می دهند و کیفیت را بررسی می نمایند. 

با همه این موارد، صادرات چنین محصولاتی از ایران به بازارهای گوناگون دنیا، می تواند سود زیادی به همراه داشته باشد. این گونه هم خود فروشنده نفع می برد و هم این که با وارد شدن ارز، به اقتصاد کشور کمک می شود. در هر حال، چالش هایی در این زمینه وجود دارد که می شود با فراهم آوردن شرایط از موانع گوناگونی در زمینه صادرت، عبور کرد. 

شرکت های فروش عمده رزین سنگ ارزان

کارخانه هایی که در کار تولید انواع رزین سنگ هستند، آن را به شکل انبوه ساخته و همین طور به همان ترتیب نیز وارد بازار می نمایند. آن ها فروشندگان عمده اصلی به شمار می روند. این شرکت ها سعی شان بر این است تا با فروش کلی، محصول بیشتر را در بازار پخش کرده و به این شکل، فروش خود را بالا ببرند و موارد مصرف را افزایش دهند. 

همین طور فروش رزین سنگ ارزان به این گونه انجام می شود. به این معنی که فروش عمده همواره همراه با تخفیف های ویژه ای بوده است. به همین دلیل است کسانی که مصرف شان بالا می باشد، اغلب سعی می نمایند تا با مراجعه به منابع اصلی، خرید کلی را انجام دهند و به این شکل از هزینه های جانبی بالا، بکاهند. 

در هر صورت، امروزه شرکت های فروش عمده رزین سنگ ارزان را می توان به راحتی از گوشه و کنار کشور پیدا کرد. آن ها همچنین نمایندگی هایی را برای عرضه محصولات خود راه اندازی کرده اند. می شود اگر دسترسی ای به فروشندگان اصلی نبود، به این شعب سر زد و خرید را انجام داد. البته این کار از طریق اینترنت هم انجام پذیر است. 

در کل، استفاده از این نوع رزین، مزایای مختلفی دارد که در این جا به چند موضوع اشاره می نماییم و دلیل به کارگیری از آن هم همین نکات می باشند: 

 • موارد استفاده مختلفی دارد. 
 • سطح را ضد آب می نماید و در برابر رطوبت مقاوم است. 
 • رنگ سطح را تغییر نمی دهد. 
 • حالت خیسی به سطح داده و باعث می شود که براق دیده شود. 
 • از آسیب هایی که اشعه خورشید به نما وارد می کند، آن را محفوظ می دارد. 
 • باعث می شود تا سطوح طول عمر بیشتری داشته باشند. 
 • و غیره موارد دیگر 

بسته بندی رزین سنگ به چه صورت است؟

بسته بندی رزین سنگ به چه صورت است؟یکی از موارد بسیار مهم در سنگ تولید رزین سنگ این است که محصول در بسته بندی های کاملاً مجهزی قرار بگیرد. مواد اولیه ای که در ساخت این چنین محصولی به کار می رود، فرار است و به همین سبب می باشد که شرکت های سازنده روی این موضوع پافشاری زیادی دارند. 

اما بسته بندی رزین سنگ به چه صورت است؟ عمدتاً آن را در گالن های متعددی ارائه می دهند که وزن هایی بین 1 تا 20 لیتر دارد. آن ها را پس از این که در بسته های خود جا به جا کردند، در پاکت ها و کارتن های متعددی قرار می دهند و وارد بازار می نمایند. این بسته ها، درب های بسیار مقاومی دارند و به آسانی و بر اثر تکان باز نمی شوند. 

در هر صورت، مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به بازار، در هر وزنی که نیاز داشته باشند، این رزین ها را به دست آورند. البته شرکت های تولید کننده، آن را بر اساس سفارش مشتریان خود نیز بسته بندی می کنند و اگر مصرف شان بالا باشد، حتی در بشکه های بزرگ هم جای می دهند و عرضه می دارند. 

در هر صورت، بسته بندی چنین مایعاتی باید در شرایط صورت گیرد. به همین سبب است که بیشتر کارخانه جات از دستگاه های ویژه ای استفاده می کنند تا این رزین ها در مدت زمان طولانی ای در بسته ها سالم بمانند و هیچ گونه هوایی نیز در آنان رسوخ نکند. 

در حال حاضر ما بیشتر شاهد این هستیم که آنان را در بسته های فلزی و پلاستیک های مرغوب نگه داری کرده و در اختیار عموم قرار می دهند. 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما