صادرات رزین پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک و ارتوفتالیک

برای صادرات رزین پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک و ارتوفتالیک با ما تماس بگیرید. ما با چندین سال تجربه در صادرات رزین های پلی استر غیر اشباع به کشور های خاورمیانه، آسیای میانه و آفریقای شمالی تجربه کافی برای صادرات رزین پلی استر را داریم.

رزین های پلی استر به دو دسته کلی رزین های پلی استر غیر اشباع و رزین های پلی استر اشباع شده تقسیم می شود. پلی استر های غیر اشباع که به عنوان ماده اولیه و اصلی در ساخت قطعات کامپوزیت و فایبرگلاس می باشند، طرفداران زیادی در جهان دارند و سالیانه به صنایع وابسته به این ماده اضافه می شود.
تمرکز روی تولید این ماده پر مصرف می تواند بسیار برای ایران ارز آور باشد و از آنجایی که ماده تشکیل دهنده رزین مواد پتروشیمی می باشد از خروج مواد خام از کشور جلوگیری می شود. شرکت ما سعی دارد با تولید رزین پلی استر ایزوفتالیک و ارتوفتالیک مرغوب و صادرات آن به تمامی کشورها، جایگاه ایران را بین تولید کنندگان این ماده تثبیت کنیم و از رقیبان سرسخت آنان باشیم.

صادرات رزین

صادرات انواع رزین پلی استر غیر اشباع

همانطور که قبلا اشاره کردیم رزین به دو دسته تقسیم می شود، در این جا تمرکز ما بر رزین های پلی استر غیر اشباع می باشد. رزین های غیر اشباع نیز به دو دسته تقسیم می شوند:

 • رزین پلی استر غیر اشباع ارتوفتالیک
 • رزین پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک

صنایع مصرف کننده رزین پلی استر غیر اشباع

 1. پالتروژن
 2. دکمه سازی
 3. لوله و مخازن
 4. لایه گذاری دستی
 5. مجسمه سازی
 6. مبلمان
 7. صنایع دریایی
 8. صنایع هوایی
 9. مانکن سازی
 10. سنگ مصنوعی
 11. سنگ طبیعی
 12. SMC
 13. BMC
 14. قالبگیری

صنایع مصرف کننده رزین

نحوه خرید و سفارش رزین پلی استر غیر اشباع

برای خرید و سفرش رزین پلی استر غیر اشباع چه برای مصرف داخلی و چه برای صادرات رزین با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نماید. بعد از تماس کارشناسان ما راهنمایی های لازم در مورد نحوه سفارش و صادرات را در اختیار شما قرار می دهند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما