کارخانه تولید رزین پلی استر غیر اشباع

کارخانه رزین پلی استر غیر اشباع کجا است؟ چنانچه به دنبال خرید رزین پلی استر به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانه هستید از طریق راه های ارتباطی این سایت با ما ارتباط بگیرید، تا با ارتباط مستقیم با کارخانه، رزین با کیفیت و با قیمت مناسب تهیه کنید. امروزه یکی از برترین راه های ارتباط مستقیم با کارخانه داران و خرید بدون واسطه سرچ در گوگل و پیدا کردن سایت های شرکتی می باشد، در این سایت ها مشخصات کامل محصول و نیز شرکت تولید کننده بیان شده و نیز راه ارتباطی برای خرید در اختیار مشتریان قرار داده می شود.
شرکت ما نیز برای ارتباط بهتر با مشتریان و رضایت بیشتر آنها، اطلاعات فنی رزین پلی استر و نیز راه های ارتباطی باکارخانه رزین را از طریق این سایت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

رزین پلی استر ایزو

انواع رزین پلی استر:

  1. رزین پلی استر اشباع شده
  2. رزین پلی استر غیر اشباع

رزین پلی استر اشباع شده

رزین های پلی استر اشباع از واکنش استری شدن پلی اسیدها با پلی الکل ها تشکیل می شوند. خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار خوبی از خود نشان می دهند و در ترکیب با سخت کننده هایی از قبیل ایزوسیانات ها و آمینو رزین ها تشکیل فیلم می دهند. رزین های تولید شده دارای درصد های متفاوتی از OH بوده و به طور کلی در مقایسه با رزین های آلکید کوتاه روغن، رزین هایی با سختی، انعطاف پذیری، مقاومت مکانیکی و شیمیایی، رطوبتی و نوری، عدم زرد گرایی فوق العاده و چسبندگی خوب ایجاد می کند. رزین های پلی استر اشباع در صنایع خودرو، کویل، قوطی و صنایع دیگر به کار می رود و با توجه به نوع رزین قابل مصرف بر روی سطوح فلزی، گالوانیزه، آلومینیوم، پلاستیک و چوب می باشد.

 

رزین پلی استر غیر اشباع

رزین های پلی استر غیر اشباع پلیمرهای تراکمی تشکیل یافته از واکنش پلی اُل ها با اسیدهای کربوسیلیک دو عاملی می باشند. پلی اُل ها معمولا شامل گلیکول هایی مثل اتیلن گلیکول می باشند. معمولا از اسیدهای فتالیک اسید و مالئیک اسید استفاده می شود. در زمان واکنش، آب که به عنوان محصول جانبی می باشد به طور مداوم حذف می شود تا واکنش به سمت کامل شدن پیش برود.

غیر اشباع رزین
نحوه خرید محصول و ارتباط با کارخانه

برای برقراری ارتباط با کارخانه رزین و خرید رزین پلی استر غیر اشباع می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما ارتباط بگیرید، تا با در اختیار قرار دادن نمونه و مشاوره لازم در خرید هر چه بهتر این محصول به شما کمک کنند.

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما