مشاوره و سفارش

  • 10 + 1 =

رزین پلی استر مبل سازی

رزین پلی استر مبل سازی را نیز می توان جزو نمونه های پرمصرف اورتوفتالیک به شمار آورد که کارایی متعددی را شامل می گردد. قیمت این مدل از مواد شیمیایی و رزین ها به نسبت نوع کاربردی که در تولیدات مختلف ایجاد خواهد کرد، متفاوت تعیین شده است. شاید شما نیز با این پرسش درگیر شده باشید که برای انجام تزییناتی که بر روی قسمت پایه یا تاج مبلمان قرار می گیرد از چه ترکیبات و موادی بهره گیری خواهد شد؟ برخی از این مواد می تواند چوب طبیعی با راش باشند و برخی دیگر نیز از نوع مواد رزین و پلی استری هستند که این روزها کاربردی فراگیر را در صنایع مبلمان سازی را دارند.

رزین پلی استر شناور سازی

تولید کننده های رزین مخصوص شناور در ایران در شهرهایی چون قزوین، بوشهر، شیراز، اصفهان و… مشغول به تولید هستند. اما این رزین ها با توجه به مواد اولیه مورد استفاده از لحاظ کیفی و قیمت با هم تفاوت های قابل توجهی دارند. بهتر است قبل از خرید رزین پلی استر شناور سازی با تولید کننده ارتباط گرفته و دیتا شیت رزین را دریافت نماید. در قدم بعدی نمونه ای برای گرفتن تست های اولیه خریداری کنید تا از کیفیت رزین اطمینان کافی کسب کنید. این تولید کننده ها معمولا دو نوع رزین پلی استر ایزوفتالیک و ارتوفتالیک را تولید می کنند که هر دو نوع برای ساخت شناور و لنج مناسب می باشد.

مشخصات رزین پلی استر قایق بشکه ای

۱. این محصول انعطاف پذیری خوبی دارد. ۲. در محیط های مرطوب دچار فرسایش نمی شود. ۳. قیمت مناسب و مقرون به صرفه ایی دارد. ۴. چسبندگی فوق العاده ایی دارد. رزین به دو صورت طبیعی و مصنوعی تولید می شود. رزین های طبیعی از صمغ درختانی مانند کاج تولید می شوند. رزین های مصنوعی در انواع مختلفی تولید می شوند که معروفترین آنها رزین پلی استر می باشد که به وسیله ماده ایی به نام پلی استر ساخته شده است. رزین پلی استر آب را از خود نفوذ نمی دهد به خاطر همین می توان برای ساخت قایق؛ لنج و کشتی از آن استفاده کرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
رزین پلی استر-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 7 + 4 =

ایمیل

info@aronpolymer.com

مدیر فروش

09125718744

درباره ما :

شرکت آرون پلیمر فعال در زمینه رزین های پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک و ارتوفتالیک، رزین های وینیل استر، اپوکسی و مواد اولیه فایبر گلاس این افتخار را دارد تا با وجود مهندسین و متخصصین زبده، نیازهای مشتریان خود را تامین نماید.
شرکت ما توانسته علاوه بر تامین بازارهای داخلی، در بازر های جهانی از جمله کشورهای خاورمیانه، آفریقای شمالی، اروپای شرقی و آسیای میانه نیز جایگاه ویژه ای داشته باشد.

مدیر شرکت آرون پلیمر

زینب طلوعی

Call Now Buttonتماس بگیرید