فروش رزین پلی استر شناور سازی مستقیم از کارخانه

فروش رزین پلی استر شناور سازی به طور مستقیم از کارخانه از طریق این سایت امکان پذیر شده است. تولید کنندگان شناور در شهرهایی چون قشم می توانند برای خرید بدون واسطه مواد اولیه خود با ما ارتباط گرفته و خریدی مطمئن با قیمت مناسب داشته باشند.

امروزه تولید قطعات کامپوزیت و فایبرگلاس به سرعت در حال پیشرفت است و صنایع زیادی از این روش استفاده می کنند، به طوری که می توان در تمامی صنایع این قطعات کامپوزیت و یا فایبرگلاس را مشاهده کرد.

صنعت لنج سازی نیز از این امر مستثنی نیست.

بعد از اینکه سازمان بنادر تصمیم گرفت که تولید لنج و شناورهای چوبی در راستای حفظ محیط زیست تعطیل شود، تولید کنندگان زیادی به تولید شناورهای کامپوزیتی روی آوردند. این امر علاوه بر فوایدی که برای محیط زیست دارد، فواید دیگری نیز برای تولید کننده و مشتریان در پی داشته است. از جمله کاهش هزینه ها، افزایش راندمان تولید و کاهش قیمت نهایی را می توان نام برد.

رزین غیر اشباع شناور

رزین پلی استر غیر اشباع شناور سازی

رزین کشتی سازی و شناور سازی جزء رزین های پلی استر از نوع غیر اشباع می باشد که مقاومت بالایی در برابر مخرب های محیطی و آب های شور دارد.

این نوع رزین به دلیل استحکام مقاومت بالا در ساخت لوله و مخازن اسید نیز کاربرد وسیعی دارد.

شناور سازان جنوب کشور رزین پلی استر غیر اشباع را به صورت عمده خریداری کرده و به مصرف می رسانند، چراکه این ماده جزء مواد اولیه برای ساخت شناور محسوب می شود.

امروزه در سرتا سر جهان برای تولید شناور، قایق، لنج و کشتی به روش های نوین روی آوردند. دیگر روش های قدیمی به دلیل هزینه های بالا و زمان بر بودن کاربرد ندارد.

کارخانه رزین شناور

کارخانه رزین پلی استر شناور سازی

تولید کننده های رزین مخصوص شناور در ایران در شهرهایی چون قزوین، بوشهر، شیراز، اصفهان و… مشغول به تولید هستند. اما این رزین ها با توجه به مواد اولیه مورد استفاده از لحاظ کیفی و قیمت با هم تفاوت های قابل توجهی دارند.

بهتر است قبل از خرید رزین پلی استر شناور سازی با تولید کننده ارتباط گرفته و دیتا شیت رزین را دریافت نماید. در قدم بعدی نمونه ای برای گرفتن تست های اولیه خریداری کنید تا از کیفیت رزین اطمینان کافی کسب کنید.

این تولید کننده ها معمولا دو نوع رزین پلی استر ایزوفتالیک و ارتوفتالیک را تولید می کنند که هر دو نوع برای ساخت شناور و لنج مناسب می باشد.

قیمت رزین شناور

قیمت فروش رزین لنج سازی درجه یک

همانطور که قبل تر اشاره کردیم رزین لنج سازی توسط تولید کننده های زیادی در داخل و خارج کشور تولید می شود و هر کدام از آنها از مواد اولیه متفاوتی استفاده می کنند. از این رو کیفیت رزین و قیمت نهایی آن ها با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

رزین پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک به نسبت رزین پلی استر غیر اشباع ارتوفتالیک از خواص مکانیکی و شیمیایی بالاتر برخوردار است که عمدتا تولید کننده ها از این نوع رزین برای ساخت بدنه و قطعاتی که ارتباط مستقیم با آب دارند استفاده می کنند.

از رزین ارتوفتالیک برای ساخت قطعات کامپوزیتی داخل شناور بهره می برند.

خرید رزین شناور

خرید از تولید کننده رزین پلی استر لنج سازی

خرید مستقیم از تولید کننده رزین پلی استر غیر اشباع مخصوص لنج سازی از طریق این سایت میسر شده است. با این روش شما می توانید خریدی بدون واسطه و مستقیم از تولید کننده واقعی داشته باشید و به این واسطه می توانید از کیفیت رزین اطمینان حاصل کرده و آن را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

راه های ارتباطی داخل سایت، پلی است بین مشتریان و کارخانه تولید کننده رزین غیر اشباع، که با پاسخ گویی سریع و به موقع کارشناسان ما، خریدی مطمئن برای شما رقم خواهد خورد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما